Kreu i Partise Demokratike Lulzim Basha ka therritur sot nje mbledhje te gjere te disa prej strukturave me te rendesishme te partise.

 

Ne oren 17:00 do te zhvillohet nje mbledhje ku do te jene te pranishem deputetet e grupit parlamentar, anetaret e Kryesise se PD si dhe kreret e degeve te P ne rretheve.

 

Pas humbjes ne zgjedhjet e 6 marsit Basha eshte vene ne shenjester te sulmeve edhe nga ata qe e mbeshtesnin fort deri para ketij procesi zgjedhor.

 

Deputetet dhe Kryesia i kane kerkuar Bashes doreheqjen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.