Kryebashkiaku i Tiranes, Erion Veliaj ka festuar 39- vjetorin e lindjes.

 

Kjo ditëlindje ka qenë ndryshe për qytetarin numer e pare te kryeqytetut, i cili dy muaj më parë u bë baba për herë të parë.

 

Veliaj ka zgjedhur që të falenderojë të gjithë miqtë e tij për urimet që i kanë bërë në ditën e lindjes përmes një fotoje të veçantë familjare ku  është bashkë me Ajolën dhe djalin e tyre të vogël, Kajanin.

 

Shumë faleminderit të gjithëve për urimet, jeni një bekim i vërtetë. E çmojmë përditë mbështetjen tuaj e ju duam pafund – Eri, Ajo & Kai”, shkruan Veliaj.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *