Policia e kryeqytetit arrestoi dy persona, në makinën e të cilëve u gjet dhe u sekuestrua 8 kilogramë kanabis.

 

 

 

Ndue Çupi, 27 vjeç, banues në Rrëshen dhe Leonard N doj, 53 vjeç, banues në Shënkoll të Lezhës, u ndoqën nga policia pasi tentuan t’i largohen agjentëve.

 

 

Trafikantët po e kryenin transportin e kanabisit në zonën e Valiasit në Kamëz, kur u pikasën nga policia.

 

 

Operacioni i quajtur “ndjekja” u finalizua me kapjen e 8 kg kanabis, ndërsa janë sekuestruar edhe 2 aparatë celularë.

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *