Ditën e martë princi Harry u shfaq për herë të parë në një intervistë në emisionin e James Gordon “The late late show”.

Ai foli shumë për djalin Archie dhe bashkëshorten Meghan. Më poshtë keni të listuara të gjithë gjërat që nuk I dinit më parë dhe që Harry zbuloi në këtë intervistë:

Mbretëresha i bëri dhuratë Archiet 1 vjecar një thekëse që bën waffle për Krishtlindje

Princi Harry i tha James: “Interesante, gjyshja ime na pyeti se çfarë donte Archie për Krishtlindje dhe Meg tha një thekëse për ëaffle, ajo na dërgoi një thekëse për Archie … kështu që në mëngjes tani, Meg gatuan me një brum organic waffle dhe Archie sapo zgjjohet thotë  ‘waffle’. ”

Archiet i pëlqen të këndojë!

“Djali im tani është mbi një vjec e gjysmë, ai është energjik,  ka personalitetin më të mahnitshëm, ai tashmë po bashkon dy, tre fjalë dhe këndon këngë”, i tha ai James kur u pyet për atësinë.

Fjala e parë e Archie …

“Fjala e tij e parë ishte” krokodil “, tre rrokje”, i tha Harry me krenari James.

Princi Harry nuk ka hypur kurrë më parë në një autobus dy katësh të hapur!

Intervista me Gordon u zhvillua në një autobus të prenotuar vetëm për princin Harry. Për shkak të rregullave të shumta gjatë gjithë jetës së tij dhe për sigurinë e tij Harry zbuloii se ai kurrë nuk kishte qënë në një autobus të tillë.

Pseudonimi i Meghan për Harry është ‘Haz’

Gjatë një telefonate në FaceTime me dukeshën, James u përpoq ta bindte atë se ata duhet të blinin rezidencën në LA

“Ju do të ishit Princesha e Re e Bel Air”, i thotë James në një moment Meghan. “Është e mrekullueshme, mendoj se kemi bërë mjaft lëvizje,” u përgjigj ajo, para se ta pyeste burrin e saj: “Haz, si po shkon turneu yt në LA?”

Një Xhejms i befasuar u përgjigj: “Haz? Nuk e dija që mund të të thërrasim kështu”, së cilës Harry i përgjigjet me shaka: “Epo, ti nuk je gruaja ime”.

Çifti pëlqen të flasi në Zoom me Mbretëreshën dhe Princin Philip

“Të dy gjyshërit e mi [dinë të përdorin zoom], ndaj dhe ne kemi folur disa herë më ata dhe me archien!

Princi Harry ra në dashuri me Meghan në takimin e tyre të dytë

“Kur e kuptuat se Meghan ishte ajo e duhura?” Pyeti Xhejmsi. “Në takimi i dytë, unë po filloja të mendoja ‘woëw është mjaft e veçantë”, tha ai./ Living

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *