Një 61-vjeçar me iniciale B.Sh ka tentuar të vrasë veten.

 

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e Babrroit, rreth orës 17:15 minuta, ku 61-vjeçari ka prerë damarët e dorës.

 

Ai është nisur menjëherë në spital dhe aktualisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

 

Kamzë/Informacion paraprak

 

Më datë 24.01.2023, rreth orës 17:15, në Babrru, në banesë, shtetasi B. Sh., 61 vjeç, ka tentuar të presë damarët e dorës. Aktualisht ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

 

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *