Një 54-vjeçar ka tentuar t’i japë fund jetës, duke u hedhur nga kati i dytë i pallatit në rrugën “Dritan Hoxha”, në kryeqytet.

 

Bëhet fjalë për E. P., 54 vjeç, i cili dyshohet se vuan nga probleme të shëndetit mendor.

 

Aktualisht ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *