Policia e Korçës vuri në pranga këtë të hënë një 53-vjeçar. Gjatë një kontrolli që u krye në banesën e tij, forcat e policisë gjetën disa doza të vogla me kokainë, të bëra gati për shitje.

 

Si prova materiale u sekuestruan një peshore elektronike, një armë pistoletë sportive, dy armë të ftohta dhe dy suportera kartash Sim.

 

53-vjeçari i arrestuar ishte me precedent të mëparshëm penalë, në fushën e krimeve kundër personit.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *