Një 50-vjeçar mbeti viktimë e një aksidenti rrugor të ndodhur mbrëmjen e kësaj të premteje në Pukë.

 

Referuar njoftimit të policisë, shtetasi që humbi jetën është me inicialet L. M..

 

Ai po udhëtonte me motoçikletë në momentin që humbi kontrollin dhe u përplas për vdekje.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *