Shumë i volitshëm dhe ‘cool’, fundi xhins është një veshje që gjen shumë përdorime dhe kombinime në gardërobë.

Ai na lejon të ndihemi komode dhe të dukemi plot stil. Ka shumë mënyra për ta kombinuar dhe për t’u dukur praktike dhe elegante nga mëngjesi në mbrëmje dhe më poshtë po ju tregojmë 5 kombinimet e parapëlqyera të këtij sezoni:

Fund xhins + bluzë e bardhë+ shapka

Fund xhins + Tshirt + gjysmëçizme

Fund xhins + këmishë + sandale të larta

Fund xhins+ bluzë+atlete

Fund xhins + Tshirt+espadrillas

Leave a Reply

Your email address will not be published.