Mbyllet pa gola pjesa e pare e derbit Angli vs Skoci ne Euro 2020.

Duel i forte dhe shume i luftuar ne nje afide historike qe gjithnje ka prodhuar emocione pavaresisht diferencave te ekipeve.

Skocezet luajten shume mire dhe pasten dy-tre raste te mira per shenim.

Ndersa Anglia kercenoi ne pak momente teksa goditi dhe shtyllen me ane te Stones.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *