Policia e Korçës ka arrestuar tre shtetas që akuzohen për dhunë në familje.

 

Në pranga ranë shtetasit A. H., 44 vjeçe, A. H., 22 vjeç dhe F. H., 17 vjeç.

 

ta kanë dhunuar shtetasin Sh. L., 53 vjeç, i cili është edhe vëllai i 44-vjeçares. Ata e kanë goditur këtë të fundit me mjet të fortë e për këtë arsye u mor edhe në mbrojtje.

Leave a Reply

Your email address will not be published.