Një 44 vjecar nga Librazhdi ka tentuar ti jape fund jetës.

Sipas policisë, ky shtetas është vetehelmuar me pleh kimik.

Për momentin ai ndodhet në spitalin e Elbasanit nën kujdesin e mjekeve.

Nuk dihen ende shkaqet që e kanë cuar shtetasin me iniciale K.A, drejt tentativës për ti dhënë fund jetës.

 

Informacion paraprak

 

Më datë 26.09.2021,  shtetasi L.A., 44 vjeç, banues në Librazhd është vetëhelmuar me pleh kimik  , dhe ndodhet në Spitalin Rajonal Elbasan, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *