Një këmbësore u përplas rëndë nga një makinë këtë të martë.

 

Aksidenti ndodhi në aksin rrugor Shkodër-Lezhë, në fshatin “Mabë”.

 

Mjeti që përplasi këmbësoren ishte tip “Volkswagen” dhe drejtohen nga një 43-vjeçare.

 

E plagosura u nis menjëherë drejt spitalit të Traumës në Tiranë, për të marrë trajtim mjekësor për plagët.

 

Kurse shoferja u shoqërua në komisariat për t’u marrë në pyetje për ngjarjen.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.