Një 41-vjeçar, me origjinë gjeorgjiane, është vrarë mbrëmjen e së shtunës në Moschato, Greqi. Atentati ndodhi para syve të vajzës së tij të mitur dhe bashkëshortes. Shënjestra po kthehej në shtëpinë e tij kur u qëllua për vdekje.

 

Autoritetet janë në kërkim të autorit, i cili ishte veshur me të zeza.

 

Një ndër pistat ku po hetohet janë konfliktet e vjetra që mund të ketë pasur viktima.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *