Një tjetër aksident I rëndë është shënuar këtë të premte në vendin tonë. Përplasja e radhës është regjistruar tek kryqezimi I Shenkollit në aksin rrugor Lezhe-Laç.

Mësohet se një kamioncinë dhe një autoveture janë përplasur duke lënë pas një bilanc me 4 persona të plagosur.

Njeri prej të lënduarve është në gjëndje të rëndë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.