Epo kush e priste që Maluma, djali që vajzat çmendeshin pas tij dhe u përfol për dhjetra raporte dashurie, të ishte një baba kaq i përkushtuar.

Këngëtari kolumbian ka publikuar së fundmi në Instagram një album fotosh shumë të ëmbël ku në krah mban vajzën e tij.

“4 muaj me princëshën time”, shkruan Maluma.

Maluma dhe partnerja e tij Susana Gomez mirëpritën fëmijën e tyre të parë së bashku, vajzën Paris Londoño Gomez, më 9 mars të këtij viti./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *