Një 35-vjecar i dha fund jetes mbremjen e kesaj te diele në Tirane.

Policia njoftoi se shtetasi me iniciale S.C., ka prere damaret brenda ne banesen e tij, gje e cila i ka shkaktuar edhe vdekjen.

 

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 07.08.2022, rreth orës 20:25, në rrugën “Myslym Shyri”, në banesë, shtetasi S. C., 35 vjeç dyshohet se ka prerë damarët e duarve dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published.