Në përgjithësi, Shën Valentini i këtij viti do të shkojë mirë për të gjitha shenjat e zodiakut, ashtu si gjithë shkurti. Megjithatë, ka disa përfaqësues të zodiakut që do të përjetojnë momente shumë romantike me partnerin e tyre, në një ditë që nuk do ta harrojnë kurrë.

 

Dashi

 

Marsi te Binjakët ju inkurajon të komunikoni nevojat dhe dëshirat tuaja. Hëna në Shigjetar ju jep shpresë dhe optimizëm dhe do të kuptoni se ka shumë më tepër për ju atje. Dita e Shën Valentinit të këtij viti nuk ka të bëjë vetëm me të qenit pranë partnerit, por edhe të duash veten. Është koha të besoni në atë që dini të jetë e vërtetë, veçanërisht kur bëhet fjalë për dashurinë, dhe lëreni veten të ngriheni. Pra, pavarësisht nëse jeni beqar apo në një lidhje, përqafoni atmosferat pozitive të ditës dhe përjetoni momente pasioni apo kërkimi të brendshëm.

 

Akrepi

 

Pasioni juaj gjen një mënyrë për t’u shprehur sot. Dita e Shën Valentinit është shumë e veçantë për ju, pasi treshi i Hënës dhe Jupiterit ju vendos në vendin e duhur, në kohën e duhur, me personin e duhur. Është dita e të dashuruarve dhe sado që mund të acaroheni nga komercializmi që u kemi dhënë, këtë vit instinkti juaj për të shkuar kundër të gjithave nuk është aq i fortë sa vitet e tjera. Në këtë mënyrë do ta lini veten në krahët e spontanitetit dhe energjisë pozitive. Kjo energji do ju çojë në eksperienca të mrekullueshme me partnerin.

 

Peshqit

 

Dashuria rrjedh në jetën tuaj sot dhe kur ndodh, nuk hezitoni kurrë të veproni. Edhe nëse humori juaj nuk ka qenë më i miri këto ditët e fundit, të kaloni kohë me partnerin do t’ju gëzojë. Gjithçka që dëshironi sot është dashuri dhe pasion, në sasi të mëdha. Në fakt, nuk duhet të përpiqeni shumë për të “ndezur” gjakun mes jush, pasi sharmi dhe seksi janë në maksimum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *