Partia Socialiste feston sot 28-vjetorin e themelimit të saj.

 

Përmes një postimi në rrjetet sociale, kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj uroi të gjithë socialistët.

 

Veliaj thotë se PS është e vetmja forcë politike që bën shtet dhe është e qartë në rrugën europiane të vendit, ndaj fton qytetarët që në 30 qershor të votojnë këtë forcë politike.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *