Një 27-vjeçar është gjetur i vetëvarur mëngjesin e së hënës në Institut Bujqësor.

Bëhet fjalë për shtetasin me iniciale K.C., trupi i të cilët është gjetur në një objekt në ndërtim.

Nga kqryja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published.