Një 27-vjeçar me iniciale A.Gj ka shkuar në Komisariatin nr.3 në Tiranë ku ka denoncuar vdekjen e foshnjës, që bashkëshortja e tij do të lindte në maternitet.

Uniformat blu bëjnë me dije se 27-vjeçari ka kallëzuar se bashkëshortja e tij është shtruar në maternitet për të lindur, dhe gjatë kësaj kohe i ka ndërruar jetë fetusi (feto morto).

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./vizionplus.tv/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *