Një 25-vjeçare u gjet e pajetë këtë të diel në Vlorë. Policia njoftoi se e reja u gjet pa shenja jete në shtëpinë rezidenciale të fëmijët.

 

Ajo vuante nga sëmundja e epilepsisë dhe vdekja dyshohet t’i ketë ardhur nga shkaqe natyrale.

 

Trupi i pajetë i saj u dërgua në morg, ku pritet përgjigjja e ekspertizës mjekoligjore për të përcaktuar shkakun e vdekjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *