Një 29-vjeçar u plagos nga kushëriri i tij mbrëmjen e kësaj të hëne në Tropojë.

Ai u qëllua me mjet të fortë dhe ndodhet në spital ku po merr trajtim mjekësor.

Autori i plagosjes, një 25-vjeçar, u prangos menjëherë nga policia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *