Brad Pitt dhe partnerja e tij Ines de Ramon ishin bashkë në Britani . Dyshja bënë paraqitjen e tyre të parë zyrtare në garën e Formula 1 dhe dukeshin mjaft të qetë teksa ecnin dorë për dore.

Të dielën, më 7 korrik, aktori u pa në Çmimin e Madh të Britanisë në Silverstone Circuit në Northampton, Angli me të dashurën e tij prej më shumë se një viti.

Në fotot nga gara – e cila u fitua nga shtatë herë kampioni i Formula 1, Lewis Hamilton – aktori fitues i Oskarit kishte veshur një xhaketë të verdhë me zinxhir, një bluzë të bardhë dhe pantallona të bardha, të cilat i bashkoi me syze dielli aviatori dhe një kapele me kovë të bardhë dhe rozë.

Ndërkohë, Ines de Ramon dukej elegante me një fustan blu pastel me mëngë të gjata, të cilin e kombinoi me një pal kambale me taka e një gjerdan ari.

Pitt, 60 vjeç dhe de Ramon, 34 vjeç, janë lidhur  që nga nëntori i vitit 2022, kur u panë së bashku në një koncert Bono pas ndarjes së saj nga ylli i “Vampire Diaries”, Paul Wesley. Thashethemet thonë tani se ata duan të jetojnë së bashku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *