Një 23-vjecar u shpall në kërkim sepse akuzohet se ka vjedhur një banesë në shtator në fshatin Novselë të Maliqit.

 

Mësohet se banesa i përket një 85-vjecari me inicialet M.F, ndërsa i janë vjedhur një sasi prej 2000 lekësh të reja, një xhaketë dhe një celular.

 

I riu është larguar menjëherë pas grabitjes. Ai u shpall në kërkim pas denoncimit të të moshuarit.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *