Për shkak të një aksidenti të ndodhur në Burrel, një 22-vjeçar u prangos nga efektivët e policisë.

Duke drejtuar mjetin “Mercedez Benz”, i riu përplasi një këmbësore dhe më pas u largua nga vendi i ngjarjes.

E aksidentuara ndodhet në banesë pasi mori ndihmën mjekësore, ndërsa 22-vjeçari u arrestua pas disa orësh.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *