Plagosen me thikë babë e bir në Krujë.

Ngjarja ka ndodhur ditën e premte ora 18:00, por komunikata e policisë mbi këtë plagosje të dyfishte është shpërndare vetëm sot paradite.

Shtetasit me inicialet B. V., 59 vjeç dhe D. V., 34 vjeç, banues në fshatin Zezë, Krujë, (baba e bir) janë qëlluar me thikë nga 21 vjecari me iniciale B.SH, banues në Arameras.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur për motive banale, ndersa autori I ngjarjes është ne kerkim.

Babë e bir ndodhen në spital për fat të mirë jashtë rrezikut.

Leave a Reply

Your email address will not be published.