Një 19 vjecar është aksidentuar rëndë në lagjen “Pavarësia” pranë rrugës së Cipajve në Vlorë.

I riu ishte duke udhëtuar me biciklete kur u përplas nga një makinë.

 

Ai u dërgua me urgjence ne spitalin rajonal te Vlores ne gjendje te rendë por  fal nderhyrjes se mjekeve ne kohe, konfirmuar tashme dhe nga spitali rajonal i Vlores se 19 vjecari ndodhet jashte rrezikut per jeten.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *