Një aksident u regjistrua në orët e pasdites këtë të enjte në Tiranë.

 

Në rrugën “Xhanfize Keko”, një shofer 19-vjeçar humbi drejtimin e makinës dhe për pasojë përplas një këmbësore 30 vjeçe.

 

E plagosura u dërgua në spital, kurse drejtuesi i mjetit u shoqërua në komisariat.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *