Aktorja e mirënjohur Mariana Kondi e cila ka fituar zemrat e publikut gjatë qëndrimit në “Ferma VIP”, ka bërë një parashikim të lojës.

Në një bashkëbisedim me Xhesikën pak minuta para nisjes së spektaklit, Mariana ka shprehur bindjen se ajo nuk do e fitojë “Ferma VIP”, teksa vlerëson figurën e Dijonisit dhe Florit.

Po ashtu, aktorja thotë se përveç dy djemëve, në finale do shkojnë edhe dy vajza, mes të cilave përmend Çiljetën dhe Elsën.

Atë 100-çen nuk e kapim dot. Dijonisin e duan, Flori punon është nona. Katërshja e fundit, mund të jetë nodninjë gocë, do jetë Çiljeta dhe Elsa”, tha Mariana./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *