Një apartament është përfshirë nga flakët këtë të diel në Tiranë.

 

Zjarri ka rënë në katin e gjashtë të një pallati në rrugën e Dibrës.

 

Si pasojë e flakëve, janë shkaktuar vetëm dëme materiale, ndërsa nuk raportohet për dëme në njerëz.

 

Shërbimet zjarrfikëse ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për fikjen e zjarrit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *