Deputetja e LSI, Erisa Xhixho ka reaguar pas arrestimit të ish ministrit Lefter Koka.

 

Xhixhi shkruan se nuk ka asnjë kompromis ndaj kujtdo që ka abuzuar dhe që ka shkelur ligjin

 

“Asnjë kompromis, lufta kundër korrupsionit dhe ndëshkimi ligjor i kujtdo që ka abuzuar dhe që ka shkelur ligjin, prioriteti i LSI-së.
SPAK-u para provës për të dëshmuar integritet dhe paanësi në zbatimin e ligjit”, shkruan Kryemadhi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *