Xhensila është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqipar. Ajo së fundmi është bërë nënë, por kjo nuk ka ndikuar aspak në aparencën e saj. Përkundrazi, Xhensila sa vjen dhe duket më e bukur dhe e kuruar.

 

Kohët e fundit ajo nuk kishte eksperimentuar më me modele apo ngjyra të ndryshme tek flokët, por mesa duket erdhi dita që Xhensila të vinte tek publiku me nje ndryshim.

 

Këngëtarja ka vendosur që të kthehet në bjonde dhe duhet ta pranojmë që duket shumë bukur…

 

Po juve ju pelqen ky ndryshim i Xhensilës?

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *