Një ngjarje e rëndë ndodhi mbrëmjen e kësaj të mërkure në Elbasan. Mësohet se një 35-vjeçar ka mbetur i vrarë.

Ngjarja ka ndodhur pranë varrezave.

Policia konfirmoi se i riu është qëlluar me thikë.

Ai është transportuar në spital në gjendje të rëndë dhe më pas ka ndërruar jetë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *