Një krim ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Tetovës në Maqedoninë e Veriut.

Mediat vendase raportojnë për një viktimë. Sipas mediave një person është qëlluar me armë zjarri.

Viktima është 40-vjeç dhe është identifikuar si R.T.

Aktualisht policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton mbi shkaqet e krimit. /Vizionplus.tv/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *