Raportohet se nje person eshte vrare me arme zjarri ne Mirdite.

 

Gazetari i Vizion Plus, Altin Mema raporton se vrasja ka ndodhur ne qender te qytetit te Rreshenit.

 

Dyshohet se objektiv i atentatit ka qene pronari nje i medie lokale…

 

 

 

Mirditë/Informacion paraprak

 

Sot, rreth orës 11:05, në afërsi të një lokali në Rreshen, Mirditë,në rrethana ende të paqarta është vrarë me armë zjarri shtetasi K.R., 47 vjeç

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes me qëllim identifikimin dhe kapjen e autorit/eve.

Shërbimet e Policisë të D.V.P. Lezhë, të Komisariatit të Policisë Mirditë, po krehin zonën si dhe janë ngritur pika kontrolli për kapjen e autorit/eve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *