Subscribe

Detaje të reja kanë dalë  nga vrasja e Can Kariçit mbrëmjen e djeshme në Kamëz.

 

Mësohet se makina tip “Audi” që u dogj në Institut e dyshuar e autorëve të vrasjes, ishte me targa të huaja. Brenda saj u gjet një kallashnikov. Dy persona dyshohet të jenë atentatorë, njëri në rolin e qitësit, ndërsa tjetri ka drejtuar makinën.

 

Can Kariçi u gjet i plagosur në makinën e tij rreth orës 20:00 dhe ndërroi jetë rrugës për në spital.

Leave a Reply

Your email address will not be published.