Subscribe

Zbardhen identitetet e katër personave të plagosur në Elbasan, ku mbeti i vrarë Pjerin Xhuvani.

Nga të shtënat janë lënduar Pavlo Vuksani, 50 vjeç, Emiljano Prenga, 39 vjeç, dhe Eltjon Bodinakun, 32 vjeç.

Po ashtu, në përpjekje për të parandaluar krimin, mbeti e plagosur edhe efektivja e forcave “Shqiponja”, Xhensila Sota, 27 vjeçe.

Në pranga ka rënë Arbër Papleka, i cili dyshohet se është autor i krimit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *