Zëdhënësi i Presidentit Ilir Meta, Tedi Blushi ka reaguar pas zgjedhjes së dy anëtarëve të Gjykatës Kushtetuese nga Kuvendit.

 

Në një postim në Facebook, Blushi shprehet me ironi se asgje nuk ndodhi nga fronti i Ramaformës.

 

Blushi thekson se Meta po vazhdon vizitën në Paris dhe kur të kthehet do të ndajë vlerësimet e tij me qytetarët shqiptarë.

 

“Asgjë e re nga fronti i Ramaformës! Presidenti Meta vazhdon vizitën në Paris dhe kur të kthehet në Shqipëri do të ndajë vlerësimet e Tij me qytetarët shqiptarë!”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *