Policia e Tiranës vuri në pranga dy të rinj marokenë që akuzohen për një seri vjedhjesh të kryera në zonën e Ali Demit dhe tek Rruga e Barrikadave.

Shtetasit Nuredin Boulam, 23 vjeç dhe Husein Albasar, 30 vjeç, kanë vjedhur me dhunë sendet personale të një marokeni tjetër.

Ata akuzohen edhe për vjedhje të disa telefonave dhe bizhuterive.

Leave a Reply

Your email address will not be published.