Këngëtari i njohur shqiptar, Robert Berisha dhe e dashura e tij, Ana, po shijojnë në maksimum lidhjen e tyre. Çifti shumë simpatik publikojnë herë pas here pamje në praninë e njëri-tjetrit, por këtë herë kanë qenë mjaft sensual.

Dyshja ka publikuar një video tejet romantike.

Ata shihet se janë në plazh, ku shkëmbejnë puthje dhe përqafime me njëri tjetrin, madje dhe prekjet kanë qenë prezente.

Ish-banori i Ferma VIP thotë nuk e përjashton mundësinë për një dasmë të dytë, pas asaj me Nora Istrefin./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *