Ajo ka mbetur njësoj si atë ditë kur fitoi kurorën e bukurisë. Vitet kanë kaluar e ndërsa ajo ruan të njëjtën freski dhe bukuri. Valbona nuk e ka problem të postojë foto ditën, natën, me make up, pa make up, e sapo zgjuar nga gjumi apo para se të flejë…buzëqeshjen e ka të stampuar në fytyrë.

 

😀👍

A post shared by Valbona Selimllari (@valbonaselimllari) on

 

Edhe te kjo foto që ka postuar në profilin e saj në instagram, ajo shfaqet e buzëqeshur, me flokët e parregulluar dhe me bluzë të thjeshtë. Bona, je unike!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *