Grimieri i famshëm i VIP-ave, Ariel Tejada prej 10 vitesh ka një shoqëri të ngushtë me vajzën e Albërie Hadërgjonajt, Anxhelinën.

Dyshja madje kanë bashkëjetuar për 7 vite në SHBA, por së fundmi Ariel ka zbuluar se Anxhelina nuk jeton më në Amerikë.

Në një video të postuar në Tiktok, teksa flasin për shoqërinë e tyre, Ariel tregon se Anxhelina është martuar dhe jeton në Dubai. Vetë këngëtarja nuk e kishte zbuluar këtë të re duke na bërë kurioz për jetën e saj të re.

@ariel 10yrs of friendship and counting I swear it feels like a whole lifetime ago. @Anxhelina ♬ 10 minutes! Fashionable and bright jazz piano(1127989) – nyansuke

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *