Mediat greke kanë publikuar momentin e aksidentit që i mori jetën 22-vjeçarit shqiptar pak pas mesnate sot.

I riu fatkeq ishte duke udhëtuar me motor, kur për rrethana ende të paditura është përplasur me një makinë, e për rrjedhojë humbi jetën.

Lexo edhe :

Related Posts

Në videon e publikuar nga protothema.gr, shihet momenti kur motori rrëzohet dhe përplaset në trotuar.

22-vjeçari i identifikuar me emrin Agelos nuk kishte veshur kokore në momentin e aksidentit. Në video ai duket që e mban kokoren në dorë. Grupi hetimor po heton rrethanat e aksidentit./vizionplus.tv/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *