Një mësues 39-vjeçar humbi jetën pasi u infektua me COVID-19. Mësohet se ai ishte mësues në Medresenë e Shkodrës dhe ishte baba i tre fëmijëve.

39-vjeçari ishte prekur prej disa ditësh nga virusi dhe në orët e fundit ishte futur në intubim.

Ai ndodhej i shtruar në spitalin “Shefqet Ndroqi” në Tiranë. Pritet që Ministria e Shëndetësisë të bëjë përditësimin e shifrave pasdite.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *