Një 29-vjeçar shqiptar humbi jetën në Itali, pas një aksidenti të rëndë me motor që bëri në 11 qershor.

 

Pasi u përplas me një furgon, i riu Stiliano Filipi u fut në gjendje kome.

 

Mjekët nuk i dhanë shumë shpresë për zgjim dhe mediat italiane raportojnë se për fat të keq, ai humbi jetën.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *