Ylli i realitetit amerikan, Kris Jenner, ka folur për tumorin me të cilin u diagnostikua dhe për faktin se planifikon t’i heqë vezoret.

Në skenat e reality show-t “The Kardashians”, Jenner zbuloi se do t’i nënshtrohej një operacioni pasi mjekët gjetën një kist dhe një tumor. Ndërsa ishte me pushime në Aspen të Kolorados me partnerin e saj Corey Gamble, Jenner dha lajmin e hidhur për vajzat e saj, Kendall, Kim dhe Khloe Kardashian.

” Doja t’ju tregoja diçka, sepse nuk jua kam thënë akoma, por shkova te mjeku dhe bëra scintigrafinë ,” tha ajo, duke shtuar: “Dhe kjo më emocionon shumë, por … gjetën një kist. dhe diçka si një tumor i vogël në vezoren time. Kështu që shkova te mjeku dhe ai më tha se duhet të më heqin vezoret. Dhe unë jam shumë i ngarkuar emocionalisht për këtë, sepse e mori atë me vete”.

Ajo gjithashtu vuri në dukje: “ Është gjithashtu një çështje e rritjes. Është një shenjë e “ke mbaruar me këtë pjesë të jetës”. Është një kapitull i tërë që sapo u mbyll ” .

Jenner ka gjashtë fëmijë. Kim, Khloe, Kourtney dhe Rob Kardashian, nga martesa e saj me Robert Kardashian. Ajo gjithashtu ka Kendall dhe Kylie Jenner, nga martesa e saj me Caitlyn Jenner.

Personazhi televiziv shtoi se arritja më e madhe e saj është familja.

” Njerëzit shpesh më pyesin se cila është puna më e mirë që keni pasur ndonjëherë, dhe unë gjithmonë them të jesh nënë,” u përgjigj ajo. “Bekimi më i madh në jetën time ishte që arrita të lindja gjashtë fëmijë të bukur”, theksoi ajo.

Duke folur në kamera, Kim Kardashian kuptoi pse nëna e saj ishte e mërzitur.

” Të bësh një operacion dhe të heqësh vezoret është një punë vërtet e madhe ,” tha ajo, duke shtuar: “Jam shumë e mërzitur për të. Unë as nuk mund ta imagjinoj të jem në atë situatë dhe se si do të ndiheshe vërtet i frikësuar duke kaluar një gjë të tillë.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *