Subscribe

Një ngjarje e rëndë ka tronditur mëngjesin e kësaj të enjtje Kavajën.

 

Një person ka humbur jetën dhe një tjetër është plagosur si pasojë e përplasjes me armë zjarri.

 

Informacionet paraprake bëjnë me dije se krimi dyshohet se ka ardhur pas një sherri të ndodhur në banesën e një gruaje.

 

I plagosuri dyshohet se është një polic burgu.

 

Vijon…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *