Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Kolonjë ku një person ka humbur jetën tragjikisht.

 

Mësohet se një banesë është përfshirë nga flakët e zjarrit, ku për pasojë ka humbur jetën një person. Sipas informacioneve nga policia mësohet se viktima është Shyqyri Selimi.

 

Shkak i zjarrit në banesë dyshohet të jetë bërë bombla e gazit ndërkohë që nga ky zjarr kanë shpëtuar 5 anëtarë të tjerë të kësaj familje. Gjithashtu mësohet se viktima ishte invalid dhe është asfiksuar.

 

Dy zjarrfikse ndodhen në vendngjarje po bëjnë të mundur shuarjen total të flakëve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *