Subscribe

Dy persona dyshohet se kanë gjetur vdekjen ne një aksident të rëndë rrugor në Lushnje.

Ndonëse nuk ka ende një lajm zyrtar nga policia, të dhënat për Vizion Plus bëjnë me dije se aksidenti tragjik ka ndodhur në afersi te fshatit Bubullime.

Dyshohet se drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin e makines dhe ka perfunduar ne kanalin e madh, ne ate te rruges Lushnje-Fier.

Mendohet se vec drejtuesit te mjetit, ka humbur jeten edhe vajza e tij.

vijon…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *